Za više informacija i prijave, kontaktirajte nas putem telefona +385 99 860 5476 ili e-maila lovro.lackovic1@gmail.com.
Upisujemo:
5 slobodnih mjesta u grupu vrtić (pon/sri),
7 slobodnih mjesta u grupu školska (pon/sri/pet)
5...

U nedjelju smo nastupili na međunarodnom turniru Black Belt Open u Podsusedu. U konkurenciji preko 800 judaša naše Pande su ostvarile odlične rezultate:
🥇 mjesta Skledar DavidBatina BornaKonvični RimaŠlibar KorinaIlak IvaŠtefanec Iris
🥈mjestaMandac ToniUžarević RubenSigal FranŠupljika LoraJudi MiaMartinović TeaIlak Iva - junioriJurčec Ema
...

‼️Kup Dupleka‼️
Nakon ljetne pauze nastupili smo na kupu Dupleka u Sloveniji. Zadovoljna sam kako su se naši natjecatelji borili. Napredak je vidljiv na svakom od njih. Posebno me veseli što su svi reagirali na parter 🥳 Ljetni treninzi i pripreme su se isplatile. Već idućeg vikenda nastupamo na idućem turniru i pripremamo se za kadetski Europski...

✨5. Sajam izvanškolskih aktivnosti u Zaprešiću✨
Ovaj vikend imali smo priliku predstaviti naš sport na 5. sajmu izvanškolskih aktivnosti u organizaciji grada Zaprešića! 🥋🐼
Bila je to sjajna prilika za druženje, a posjećenost je bila fantastična! Hvala od srca organizatorima na pozivu i svima koji su pokazali interes za naš sport. 💪😊
Jedva čekamo...

JUDO TRENING KAMP SALONA 19.-22.8.2024.
U Splitu je održan trening kamp u organizaciji JK Solin. Okupilo se oko 400 judašica i judaša svih uzrasta iz 🇦🇹🇨🇿🇩🇪🇽🇰🇭🇺🇸🇮
Naše Pande odradile su puno borbi i stekli veliko iskustvo.
Pohvala Panda na odrađenom kampu❤️🐼‼️
Zahvaljujemo judo klubu Solin na odličnoj organizaciji kampa.

‼️PH DUBROVNIK‼️
🙌🏻5 FINALA PANDI🙌🏻
🥇Lovro Batina i Patricia Paćin PRVACI HRVATSKE🥇
🥈Jakov Šupljika,Lori Ilikić,Korina Šlibar VICEPRVACI HRVATSKE🥈
🥉Toni Mandac i Tena Šušak BRONČANI🥉
Naše Pande osvojile su čak 7 medalja na ovogodišnjem državnom natjecanju i upisali su se kao generacija s najviše finala u povijesti kluba u uzrastu dječaka i...

‼️KUP DRŽAVNOSTI‼️
Za vikend su naše pande nastupile na međunarodnom turniru u Samoboru (347 natjecatelja,26 klubova)