5. prvenstvo Zagrebačke županije

2022-12-03

U subotu 03.12. naši članovi iz Judo kluba Panda Zaprešić i Judo kluba Panda Pušća nastupili su na 5. judo prvenstvu Zagrebačke županije. 🥋🐼

Uz uzorno ponašanje pokazali su svoj tehnički napredak i zaključili ovogodišnju sezonu natjecanja s izvrsnim rezultatima. Osvojili smo:

Stanić Ema

Dječaci su u ekipnom poretku osvojili 1. mjesto, dok su djevojčice ekipno bile 3.!! 💪🏆

Robin Kolanović je uz zlatnu medalju osvojila i titulu najbolje natjecateljice u uzrastu u10 😍

Dečki su u ekipnom poretku osvojili 2. mjesto!! 💪🏆

Ivano Jakolić je uz zlatnu medalju osvojio i titulu najboljeg natjecatelja u uzrastu u16 😍

Velike čestitke svima koji su nastupili na iskazanoj borbenosti i hrabrosti, naročito onima kojima je ovo bio prvi nastup. Hvala judo klubu Sakura i Judo savezu Zagrebačke županije na ugodnoj atmosferi i izvrsnoj organizaciji ovog natjecanja. Vidimo se dogodine! 😄