+385 98 1837 057

zeljka@judopanda.hr

>>>POGLEDAJTE VIDEO

PUNO PANDICA NA KUPU LIKE PROŠLU SUBOTU!

Prošlu subotu 28.11.2015 smo bili na turniru u Sutinskim Vrelima, pod vodstvom trenera Gorana i mene nastupilo je ukupno 30 pandica. Moram pohvaliti sve naše natjecatelje koji su prvi puta nastupili na tako velikom turniru kako su se snašli i pratili na kojem su tatamiju njihove borbe i kada treba izaći u borbu. Isto tako su navijali za svoje prijatelje i pokazali jedan pozitivan i nesavladiv duh bez obzira na poraze. Sada ćemo ipak malo o medaljašima, Nika Jakuš je prikazala odlične borbe i tehnike koje smo uvježbavali na treningu zadnjih dana i osvojila srebrnu medalju. Antonio Petrović i Lucas M. Asić su jedini iz U10 uzrasta pandi došli do medaljice i to brončanog sjaja. Lucija Brcko i Filip Zadro su opet bili na tronu, ovoga puta na trećem mjestu i tako nastavili niz svojih uspjeha.

Za Panda Pušću jedini je medalju osvojio Patrik Pek i to srebrnu, a nadomak medalje su ostali Franko Majetić, Iva Ilak, Luka Horaček i Marin Brundić.

Čestitamo svima i koji su osvojili medalje i oni koji nisu jer su se jako hrabro ponijeli na natjecanju!

Čestitamo i trenerici Dini koja je u subotu u našoj dvorani položila za 2.dan! Bravo za nju i njenog kolegu Igora!