INFORMACIJE ZA UPIS

+385 98 1837 057

zeljka@judopanda.hr

>>>POGLEDAJTE VIDEO

Pande ostvarile odličan niz rezultata na državnoj, ali i svjetskoj razini juda! Maranić deveta na svjetskom prvenstvu!

U subotu 13.06.2021. naša trenerica Ivana Maranić je nastupila na Svjetskom seniorskom prvenstvu u Budimpešti. U kategoriji preko 78 kg nastupilo je ukupno 40 natjecateljica, a naša Ivana je dvjema pobjedama ostvarila plasman 9. mjesto. Ivana je prvu borbu slavila protiv predstavnice Kazahstana BERLIKASH Kamile, pobjedivši je ipponom, nakon što je protivnica dobila tri kazne. Zatim nastavlja niz kazni i u drugoj borbi protiv predstavnice Nikaragve MARENCO  i pobjeđuje opet ipponom, nakon što je protivnica dobila tri kazne.

U trećem kolu dolazi u borbu protiv predstavnice Brazila SOUZA Beatriz protiv koje se jako dobro drži do zadnjih pola minute, kada je brazilka baca na wazari i zadržava u zahvatu do ippona. Ivana je trebala još ovu borbu pobjediti da bi imala pravo na repasažne borbe. Ovog puta to joj nije uspjelo i ostaje na devetom mjestu svijeta.

Nakon “COVID” pauze, naši članovi su pokazali da pripadaju državnom vrhu u  konkurenciji kadeta i juniora osvojivši pet medalja i jedan plasman, a Ivana je pokazala i ovog puta da Pande imaju što pokazati i na svjetskoj razini. Nastavljamo dalje upornim radom, čeka nas Europski kadetski kup u Poreču, te Prvenstvo Hrvatske za seniore u narednim vikendima.