+385 98 1837 057

zeljka@judopanda.hr

>>>POGLEDAJTE VIDEO

Na državnom prvenstvu Pande rasturileee!!!

Ovogodišnje državno prvenstvo za mlađe seniore/seniorke i mlađe kadete/kadetkinje je stvarno bilo rezultatski uspješno za naš klub!

Od 6 mlađih seniora uzeli smo 6 medalja, stopostotni učinak! Buga Kovač do 63 kg I Lovro Lacković  do 60 kg prvaci Hrvatske, Vid Ćurić do 66 kg I Matea Brletić do 48 srebrni, Petar Bašić do 66 kg I Lovro Kovač do 81 kg brončani!

Od 8 mlađih kadeta osvojili smo 3 medalje, Matea Behin je postala prvakinja Hrvatske s četiri ippona! Matea Brletić je postala također prvakinja Hrvatske do 48 kg u mlađim kadetkinjama s četiri pobjede! Igor Vulelija je osvojio broncu u kategoriji do 42 kg i time osvojio svoju prvu državnu medalju!

Patrik Tin Tomovski i Margareta Mlinarić su ostali nadomak bronce, na žalost na petom mjestu. Marko Trivić je imao dvije pobjede i dvije izgubljene borbe, Laura Ivas Jurković i Lovro Sučić na žalost nisu ostvarili pobjede.